Strona główna » ​Sposoby płatności

​Sposoby płatności

Oferujemy kilka sposobów płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę
  • Gotówka za pobraniem
Pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 5 000 zł brutto.
  • Gotówka
Zamówienie płatne gotówką w momencie osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie w Gdyni.
  • Przedpłata na konto bankowe
Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Czas wpływu pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj do 48 godzin od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze . Przelew wykonany z banku w którym mamy konto,pojawia się najczęściej w tym samym dniu roboczym.
Przelew na nasze konto bankowe powinien nastąpić w terminie maksymalnie 3 (trzech) dni od momentu potwierdzenia przez sklep przyjęcia zamówienia do realizacji.
Nasz numer konta bankowego w banku SANTANDER BANK POLSKA S.A.: 27 1090 1102 0000 0000 1000 4488
Na życzenie wystawiamy faktury proforma.
Uwaga! Jeśli dokonujesz przedpłaty oraz wybrałeś za sposób dostawy odbiór osobisty, będziemy wymagać od Ciebie wylegitymowania się aby upewnić się, że jesteś uprawniony do odbioru danego zamówienia. Jeśli odbioru ma dokonać inna osoba, przekaż nam wcześniej dane identyfikacyjne (np. numer dokumentu tożsamości) tej osoby.
  • Karta płatnicza (autoryzacja przez terminal )
Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart płatniczych akceptowanych przez nasz terminal tj. First Data Poland (dawniej PolCard) , Visa , Mastercard.
 

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu